3245 - 4211     FINE ARTS - MODERN ART. PRINTS, DRAWINGS and PAINTINGS

Page 49 of 49 Results 961 - 967 of 967
79 4205 Zwart Willem de 1862 1931 79 4205 Zwart Willem de 1862 1931
79/4205 Zwart, Willem de (1862-1931). Ruiters op het Scheveningse strand. Etching (±1896), 25,6x27,9 cm., signed "W. de Zwart" in pen.

- Sl. browned.

= Rare. Bionda 66: "De ets wordt door De Zwart genoemd in een brief aan P.C. Eilers van ksth. Van Wisselingh & Co., dd. april 1896: "Hierbij zend ik [p. post?] stel Teekening 'Soevenir Scheveningen' of je uit de voorstelling kon wijs worden? Bedoeld word [sic] een overvallende regenbui en daarvoor vliegen die twee of vier(?) voor naar huis: - de Teekening is degerlijk gemaakt voor een ets, daarvoor is me dat ding altijd bij gebleven".

AND 5 others, i.a. 3 small etchings by the same.

79 4206 Zwart Willem de 1862 1931 79 4206 Zwart Willem de 1862 1931
79/4206 Zwart, Willem de (1862-1931). Twee poesjes. Etching, ±1885, 11x11,9 cm., signed "W. de Zwart" in pen and ink and in the plate, "17" in pencil.

- Margins browned.

= Bionda 8; Van Wisselingh 626, 100 impressions.

AND 5 others by the same, all but one signed/ monogrammed in pencil/ pen: Vrouw aan een tafel met bloemen (Bionda 37, unsigned); Aankleden (Bionda 69); Bespannen kar met hakhout (Bionda 84); Koeien onder bomen (Bionda 105) and In de stal (Bionda 109).

79 4207 Zwerver Dolf 1932 2010 79 4207 Zwerver Dolf 1932 2010
79/4207 Zwerver, Dolf (1932-2010). (Couple and a beetle). Etching, 7,8x7,4 cm., signed "D. Zwerver" and "Utr." in pencil (sl. yellowed). - AND 6 etchings by Gerard van ROOY and Ton KWINKELENBERG, all signed in pencil.
79 4208 Zwerver Dolf 1932 2010 79 4208 Zwerver Dolf 1932 2010
79/4208 Zwerver, Dolf (1932-2010). (Flying bird laying an egg). Drawing, brush and black and some turquoise ink, signed "D. Zwerver ''72" [upside down] in upper left corner, mounted under passepartout (sl. yellowed).
79 4209 Zwerver Dolf 1932 2010 79 4209 Zwerver Dolf 1932 2010
79/4209 Zwerver, Dolf (1932-2010). "Sanssouci". Etching, aquatint and drypoint, 17,2x13,3 cm., signed, titled, "'05" and "HC XIII" in pencil. Koornstra, Metten (1912-1978). (Man in bed with two onlookers). Lithograph, 18,5x29 cm., signed "MT Koornstra 70" and "13/100" in pencil. - AND 4 others, by W.D. KUIK, Jan MALSEN, Ger BOOSTEN, Dirk BAKKER (drawing).
79 4210 Zwerver Dolf 1932 2010 79 4210 Zwerver Dolf 1932 2010
79/4210 Zwerver, Dolf (1932-2010). (Selfportrait). Etching, 9,8x8,8 cm., signed and "'73" in pencil, under passepartout. Idem. "Dolf Zwerver heeft een etsje gemaakt van een dood muisje (...)". Etching, 9,5x9 cm., signed and "Utr" in pencil, under passepartout.
79 4211 Zwiers Wim 1922 2019 79 4211 Zwiers Wim 1922 2019
79/4211 Zwiers, Wim (1922-2019). "Deltawerken I. Vrouwenpolder". Etching, 18x27,3 cm., signed "Wim Zwiers", titled, "100/1" and 1961" in pencil. - AND 7 others similar by the same from the series Deltawerken and/ or Vrouwenpolder (no.3-8 and one without a number).
Page 49 of 49